Ранні попереджувальні ознаки раку домашніх тварин

Матеріал надано співробітником One Cure, Університет штату Колорадо / Центр раку тварин у Флінті

Листопад-Національний місяць інформування про рак домашніх тварин. Щороку більш ніж у шести мільйонів собак і кішок діагностується рак. Рак є основною причиною смерті домашніх тварин після досягнення ними середнього віку. Знання, на що звернути увагу, може допомогти в ранньому виявленні. Як і у людей, раннє виявлення може змінити ситуацію на краще. Нижче наведено 10 основних попереджувальних ознак раку у домашніх тварин. Якщо ви помітили будь-які з цих ознак у свого вихованця, будь ласка, проконсультуйтеся з ветеринаром.

1. Аномальні пухлини, які зберігаються і продовжують рости

Погладьте свого вихованця! Це найкращий спосіб виявити шишки, горбки або набряки, які можуть бути в будь-якому місці тіла.

2. Виразки, які не заживають

Незагойні виразки можуть бути ознакою інфекції або раку. Ваш ветеринар може визначити причину, чому рана не заживає.

3. Втрата ваги

Якщо ваш вихованець не сидить на дієті, але втрачає вагу, виною тому може бути хвороба.

4. Втрата апетиту

Це не нормально, коли домашні тварини втрачають апетит. Це може бути ознакою хвороби.

5. Кровотеча або виділення

Кровотеча може виникати з багатьох причин, більшість з яких є ненормальними. Зверніть увагу, що блювота та діарея є прикладами аномальних виділень.

6. Неприємний запах

Це поширена ознака, особливо при пухлинах у роті, носі або задньому проході.

7. Труднощі з прийомом їжі або ковтанням

Це поширена ознака раку порожнини рота і шиї.

8. Нерішучість перед тренуванням або втрата витривалості

Це може бути одним з перших ознак того, що ваш вихованець не відчуває себе добре.

9. Стійка кульгавість

Існує багато причин кульгавості, включаючи рак нервів, м’язів або кісток.

10. Утруднене дихання, сечовипускання або дефекація

Ці проблеми, ймовірно, викликані основною проблемою зі здоров’ям. Запишіться на прийом до ветеринара, якщо у вашого вихованця є якісь із цих симптомів. Раннє виявлення та лікування важливі як для домашніх тварин, так і для людей.

Про одне ліки

Рак є рак. Програма One Cure Університету штату Колорадо заснована на принципі, що рак вражає всіх живих істот і що прориви в лікуванні відбуваються завдяки співпраці між вченими і лікарями, які працюють як з людьми, так і з тваринами. Цей підхід відомий як порівняльна або трансляційна онкологія; вивчення раку у людей та домашніх тварин на користь обох видів. Це основа One Cure і керівна концепція для Центру по боротьбі з раком тварин Flint при Університеті штату Колорадо. Центр працює над вдосконаленням профілактики, діагностики та лікування раку у домашніх тварин і, співпрацюючи з галуззю людської медицини, транслює результати досліджень та знання, щоб також допомогти людям, які страждають на рак. Для отримання додаткової інформації відвідайте onecure.com .

Топ-10 проблем для котів у віці від 7 до 10 років
Можливо, до вас дійшло, що останнім часом ваша кішка поводиться не зовсім як кошеня. Якщо вашій кішці сім років і більше, ви офіційно є щасливим власником літньої людини.

З настанням старшого котячого віку у літніх людей виникають проблеми зі здоров’ям. Отже, що це означає для Вас і вашої кішки? Проводьте огляди раз на два роки; на думку ветеринарів, це збільшує ймовірність того, що стан здоров’я може бути діагностовано швидше, ніж пізніше.

Nationwide pet insurance проаналізувала реальні випадки звернення за допомогою до своїх котячих у віці від семи до десяти років, щоб скласти цей список з 10 найбільш поширених захворювань, включаючи зубну інфекцію, карієс або абсцес; захворювання сечового міхура або сечовивідних шляхів; блювоту і розлад шлунка; цукровий діабет; діарею; захворювання нирок хвороба або збій в роботі; шкірні алергії; надлишок гормонів щитовидної залози; рак лімфатичних вузлів; і запальне захворювання кишечника.

Ознайомтеся з нашою інфографікою для отримання більш детальної інформації про середню вартість лікування цих захворювань по країні, деякі з яких можуть стати хронічними і потребують регулярного лікування протягом усього життя вашого вихованця. Обговоріть ці стани зі своїм ветеринаром, щоб ви знали, на які характерні ознаки слід звернути увагу, коли мова йде про вашого чотириногого супутника

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top