Інфографіка про незвичайні випадки з домашніми тваринами

Дивовижні історії про виживання домашніх тварин
Завдяки щорічній премії Hambone Awards від Nationwide pet insurance, де із сотень тисяч заявок, що подаються щомісяця, вибираються найнезвичайніші заявки на страхування домашніх тварин, ми вирішили виділити кілька найдивніших, повчальних та надихаючих історій про виживання.

Хороша новина: усі ці героїчні домашні тварини повністю одужали.

Популярними варіантами є голковколювання, масаж і Хіропрактика
Завдяки розширенню можливостей природного догляду за тваринами та альтернативних методів лікування протягом останніх кількох років, багато любителів домашніх тварин шукають природні підходи для своїх пухнастих друзів.

Тут ми розглянемо більш поширені методи альтернативної терапії для собак:

Голковколювання і точковий масаж
89акупунктурні інструменти
Як акупунктура, так і Акупресура засновані на давньокитайській теорії потоку енергії по каналах тіла, які пов’язані з певними внутрішніми органами.

Акупунктура використовується для зменшення болю та запалення у собак, стимулюючи енергію в їх організмі, щоб прискорити процес загоєння. Сучасна Ветеринарна акупунктура насправді використовує ряд систем для лікування проблем вашої собаки, включаючи стандартні голки для акупунктури, голки та електростимуляцію або лазери як джерело стимуляції.

Подібно до акупунктури, Точковий масаж дотримується тієї ж ідеї стимулювання енергії організму-без використання голок. Зазвичай пальці та / або гомілка використовуються для натискання на певні ділянки тіла вашої собаки, щоб допомогти зменшити біль.

Власники собак можуть бути здивовані, дізнавшись, що існують організації, що займаються акупунктурою для тварин, такі як міжнародне ветеринарне ТОВАРИСТВО акупунктури. Некомерційна організація, що займається просуванням передового досвіду в практиці ветеринарної акупунктури, їх метою є включення акупунктури як невід’ємної частини загальної системи надання ветеринарної медичної допомоги. Власники собак, зацікавлені у вивченні акупунктури для свого пухнастого друга, можуть зайти на свій сайт і знайти сертифікованого ветеринарного акупунктури у своєму регіоні.

Масажна терапія

Як і у людей, у собак з віком розвиваються проблеми з кістками та суглобами, і вони можуть перевтомлювати свої м’язи. І, як і люди, собаки насолоджуються хорошим потиранням – і можуть навіть отримати від нього користь.

Існують різні техніки масажу вашої собаки. Найпоширеніші форми масажу включають розминання, перекочування або розтирання шкіри вашої собаки; і погладжування, більш тривале погладжування, яке допомагає заспокоїти вашого чотириногого друга. Будь-яка форма масажу може бути лікувальною для Фідо, якщо виконується правильно і ніжними руками.

Масажування вашого вихованця сприяє підвищенню гнучкості, розтягує і розслабляє його тіло, а також зміцнює зв’язок між людиною і твариною. Крім того, при розтиранні тіла вашого вихованця ви можете натрапити на грудочки або маси, приховані під шерстю вашої собаки, що може допомогти вам виявити потенційні проблеми, з якими ви, можливо, не зіткнулися б в іншому випадку.

Собача Хіропрактика
Хіропрактика для собак – це маніпуляція та коригування кісток хребта для правильного розташування хребців. Це допомагає скорегувати положення тіла вашої дворняжки і відновити гнучкість і діапазон рухів в ураженій ділянці. Хіропрактична терапія може принести користь будь-якій тварині, яка має проблеми з суглобами, м’язами та нервами, і може бути проведена ветеринаром або сертифікованим ветеринарним хіропрактиком. Закони більшості штатів забороняють хіропрактичне лікування домашніх тварин, якщо воно не проводиться сертифікованим ветеринарним хіропрактиком або під безпосереднім наглядом ветеринара.

Власники можуть звернутися за допомогою до Хіропрактика для своїх домашніх тварин з різних причин, включаючи труднощі з підйомом і спуском, відновлення після хвороби або травми або навіть у зв’язку з майбутніми спортивними змаганнями. Власники домашніх тварин, зацікавлені в хіропрактиці, можуть звернутися до лікаря, сертифікованого Американською асоціацією ветеринарної хіропрактики, організацією, створеною в 1989 році групою ветеринарів та хіропрактиків, зацікавлених у розвитку професії хіропрактики для тварин.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top